Indie Plantation AA - Kawa świeżo palona
  • Indie Plantation AA - Kawa świeżo palona

INDIE PLANTATION AA - Kawa ziarnista - Arabica 100%

Opakowanie keyboard_arrow_down
Sposób mielenia keyboard_arrow_down
Quantity

PLN34.00
Kategoria

Single (kawy jednorodne)

Moc
Kwasowość
Sposób palenia

Średnio palona

Kontynent pochodzenia

Azja

Nad Morzem Arabskim, w paśmie gór o nazwie Ghaty Zachodnie powstaje jeden z najlepszych gatunków kawy indyjskiej. Na terenach położonych na wysokości między 1000m, a 1600m n.p.m. panują idealne warunki do rozwoju kawowców.

Charakterystyka kawy:

Ziarna po zbiorze obrabiane są metodą na mokro. Jeśli połączymy to z rygorystyczną selekcją, otrzymamy produkt klasy premium, doceniany przez koneserów z wszystkich kontynentów świata. Indie Plantation nie zawiera zbyt dużej dawki kofeiny. To ważne, ponieważ dzięki temu można delektować się jej smakiem przez cały dzień.

Nuta gorzkiej czekolady tworzy niepowtarzalne brzmienie z nutą karmelowej słodyczy. Do tego przyprawy, które w jednej chwili przeniosą nas w orientalny świat Indii. Nie można też zapominać o dodatku owoców, zwłaszcza pełnego orzeźwienia, soczystego jabłka i kwiatów, które całej kompozycji nadają lekkości i czynią ten gatunek kawy naprawdę wyjątkowym.

Kawa ziarnista Indie Plantation posiada oznaczenie AA. Oznacza ono, że jakość, wygląd i całokształt ziaren należy do światowej czołówki.

28 Items

Data sheet

Kategoria
Single (kawy jednorodne)
Moc
4
Kwasowość
1
Sposób palenia
Średnio palona
Kraj pochodzenia
Indie
Kontynent pochodzenia
Azja